Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Kobylnicy

Tel.: (61) 815 01 03

Wolontariat w roku szkolnym 2010/2011

WSPÓLNE KOLĘDOWANIE

14.12.10r. odbyło się po raz kolejny spotkanie wolontariuszy ze szkolnego klubu Niezapominajka z seniorami ze swarzędzkiego Ośrodka Wsparcia oraz z miejscowych Klubów Seniora.

Uczniowie tym razem postanowili zaprosić swoich gości do szkoły i tam wspólnie kolędować z okazji zbliżających się Świąt Bożonarodzeniowych. Dzieci pod opieką wychowawców klas przygotowały przedstawienia teatralne. Pierwszoklasiści przedstawili humorystyczną historię o kucharkach. Z kolei uczniowie z klasy Vb swoją grą aktorską ukazali zabawną opowieść o losach Świętego Mikołaja. Nie zabrakło słodkości, drobnych upominków i uśmiechu na twarzach gości.

Spotkanie zakończyło się wspólnym śpiewanie kolęd i składaniem świątecznych życzeń.